Максим Єфімов не підтримав призначення Павла Кириленка на посаду голови АМКУ

За відомостями електронної системи “Рада”, під час голосування за проєкт постанови про призначення колишнього очільника Донецької області Павла Кириленка керівником Антимонопольного комітету України, карточка народного депутата від Краматорська Максима Єфімова була зареєстрована в системі але сам він не приймав участі в голосуванні. Взагалі, попре номінальну “присутність в залі” протягом 6 вересня 2023 року Максим Єфімов не взяв участь у жодному голосуванні.

Слід зазначити, що депутати, обрані до Верховної ради від Донецької області, під час голосування дали лише один голос на підтримку Павла Кириленка, хоча область в Українському парламенті представляє наразі 8 депутатів, обраних в одномандатних округах.

За призначення Павла Кириленка керівником АКМУ проголосував лише Валерій Гнатенко (який раніше входив о складу фракції ОПЗЖ та представляє 49 виборчий округ). Ще один депутат від Донеччини Муса Магомедов (балотувався від Опозиційного блоку й представляє у Раді місто Авдіївку)  – утримався.  Всі інші депутати, обрані від округів Донецької області, під час розгляду цього питання були відсутні у залі засідань. Більшість з них входить до складу парламентської фракції “Відновлення України”.

Нагадаємо, що 5 вересня Указом президента Павла Кириленка було звільнено з посади голови Донецької обласної військової адміністрації, а вже 6 вересня відбулось його призначення на посаду керівника Антимонопольного комітету України.