Максим Єфімов відмовився від слова Краматорськ у назві свого благодійного фонду

Фонд колишнього народного депутата від Краматорська більше не має зв’язку з Краматорськом. Про це свідчать данні з єдиного державного реєстрову юридичних осіб які оприлюднила інформаційно аналітична система YouControl.

Згідно з відомостями з реєстру, з 19 січня 2024 року  фонд носить назву “Благодійний фонд Максима Єфімова”. До цього повна назва фонду була “Благодійний фонд Максима Єфимова “Наш Краматорськ”. Але при цьому місцем реєстрації фонду залишається місто Краматорськ.

Наразі сайт фонду не відкривається та видає критичну помилку. Останньою публічною активністю фонду була роздача новорічних краматорським дітям – про це звітував сайт Краматорської міської ради.

Цей фонд було створено у липні 2006 року під назвою “Благодійний фонд “Місто”. За часів тогочасного міського голови Генадія Костикова, цей фонд використовувався для збору добровільно-примусових внесків з бізнесу на “розвиток соціальної інфраструктури міста”. У 2014 році, коли Максим Єфімов почав свою кар’єру у великій політиці, фонд змінив назву на “Благодійний фонд Максима Єфимова “Наш Краматорськ”. Керівником фонду весь цей час був Олександр Шевченко – тогочасній заступник гендиректора заводу Енергомашспецсталь з соціальних питань та депутат міської ради.